Sizin Başarınız Bizim Mutluluğumuz!

Kovan Akademi

29 Nisan 2020

Yorum yapılmamış

İzmir Youtube Eğitimi

İzmir youtube eğitimi bu platformun son derece fazla kullanıldı şu günlerde Youtuber olmak isteyenlerin veya danışmanlık konusunda kariyer planlaması yapanların kesinlikle ihtiyaç duyduğu bilgileri içinde barındırıyor.

 

Son yılların en gözde internetten para kazanma yöntemlerinden biri olan Youtube’dan para kazanma yollarını öğrenmek istiyorsanız; doğru adreste olduğunuzu ifade edebiliriz.

 

Sizler de online olarak internet üzerinden verdiğimiz Youtube eğitimlerimize katılarak, kanalınızı açabilir, kendi videolarınızı kendiniz hazırlayabilir, doğru video ve içerik hazırlama stratejilerini öğrenebilir, kanalınıza yeni aboneler kazandırabilir, fenomen olma yolunda hızla ilerleyebilirsiniz.

 

Kursumuz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

 

İzmir Youtube Kursu Hakkında

 

Üyelerine ve kanal sahiplerine pek çok farklı yoldan para kazanma şansı sunan ve Google’dan sonra en fazla aramanın yapıldığı bu değerli platform her gün milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor.

 

Youtube kanalı açarak, kısa sürede fenomen olmayı başaran üyeler, ciddi rakamlarda para kazanmakta.

 

Hatta ünlü youtuberların büyük bir bölümü, kendi mesleklerini bırakıp, yalnızca bu platformdan elde ettikleri gelirleri ile hayatlarını devam ettirmeyi tercih ediyorlar.

 

Sizler de belirli bir alanda ilerlemek istiyor, kendi yeteneğinize, bilginize ve deneyimlerinize güveniyorsanız; insanları etkileyebileceğinizi ve düzenli olarak Youtube üzerinde video ve içerik paylaşabileceğinizi düşünüyorsanız, Youtube eğitimlerimize katılabilirsiniz.

 

Bizler, sizlere Youtube üye olma, kanal açma, etkili videolar hazırlama, videolara animasyon, intro ekleme vb. tüm sürece dair gerekli bilgileri öğretiyor; öğrendiğiniz bu bilgiler sayesinde kanalınızı en iyi şekilde yönetebilmenizi sağlıyoruz.

 

Sizlere Youtube trend listesine nasıl girebileceğinizi, kendi takipçi kitlenizi nasıl oluşturabileceğinizi, Youtube’dan nasıl para kazanabileceğinizi ve çok daha fazlasını eğitimlerimizde öğretiyoruz.

 

Kanal ve reklam yönetimi ile Youtube seo eğitimi başta olmak üzere pek çok konuda son derece kapsamlı bilgiler veriyoruz.

 

A’dan Z’ye her şeyi öğrenebileceğiniz eğitimlerimize hemen sizler de katılarak, daha fazla vakit kaybetmeden başarılı ve ünlü bir Youtuber olma hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

 

Youtube’dan Para Kazanma Yöntemleri:

 

Daha önce de belirttiğimiz gibi Youtube’dan para kazanmanın birden çok yöntemi bulunuyor.

 

Google Adsene’e kayıt olarak, reklamlar sayesinde para kazanabileceğiniz gibi farklı yöntemleri deneyerek de para kazanabilmeniz mümkün.

 

Bu yöntemleri kısaca aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

 

  • Web sitenize ziyaretçi çekerek para kazanma:

Kendinize ait e-ticaret siteniz, blogunuz ya da başka bir siteniz varsa Youtube kanalınız üzerinde sitenizle ilgili bir video ya da içerik paylaşabilir, izleyicilerinizi web sitenize yönlendirebilir yani web sitenizin trafiğini arttırarak para kazanabilirsiniz.

 

  • Ürün satarak para kazanma:

Ürünlerinizi tıpkı Instagram ve diğer sosyal medya araçlarında olduğu gibi Youtube kanalınızda paylaşarak da para kazanabilirsiniz.

Örneğin size ait bir butiğiniz varsa butiğinizdeki kıyafetleri Youtube kanalınızda paylaşarak, ürünlerinizi satışa çıkarabilirsiniz.

 

  • Google Adsense ile para kazanma:

Kanalınızda paylaştığınız videolara Google Adsense reklamları yerleştirip, reklamlara her tıklandığında da para kazanabilmeniz mümkün.

 

  • Sponsorlar ile para kazanma:

Makyaj bloggerlarının büyük bir çoğunluğu kendilerine sponsor olan makyaj markaları sayesinde hem para hem de bedava ürün kazanıyorlar.

 

Sizler de yeterli sayıda takipçiye ulaştıktan sonra sponsor arayışına koyulabilir, size sponsor olmak isteyen firmaların belirli bir ücret karşılığında reklamını yapabilir, onların ürünlerini izleyicilerinize tanıtabilirsiniz.

 

  • Satış ortaklığı ile para kazanma:

Komisyonlu satış temelinde şekillenen satış ortaklığı, videolarınızda kullandığınız ürünlerin linkini vermeniz ve ziyaretçilerinizin bu linke tıklaması mantığına dayanıyor.

 

Satış ortaklığında firmalar, sizlere belirli oranda komisyon veriyorlar. Tabii ki bu aşamaya gelebilmeniz noktasında da öncelikle takipçi kazanmanız gerekiyor.

 

Youtube üzerinden para kazanmanın yolları, yukarıdakilerle sınırlı değil! Kovan Akademi olarak, eğitimlerimizde sizlere bu yolları detaylı bir şekilde anlatıyoruz.

 

Youtube Danışmanı Olma ve Para Kazanma:

 

Aldığınız eğitimler sonrasında Youtube’dan para kazanmanın yollarının yanı sıra kanal yönetimini de A’dan Z’ye öğrenmiş olacağınız için dilerseniz edindiğiniz bilgiler doğrultusunda danışmanlık yapabilirsiniz.

 

Youtube danışmanı olup, sizden danışmanlık hizmeti alan firma ya da kişilerin gelişim süreçlerine katkıda bulunabilir ve bu konuda kariyer yapabilirsiniz. Eğer böyle bir planınız varsa en yakın zamanda eğitimlerimize katılarak gelişim sürecinizi tamamlamanızı tavsiye ederiz.

 

Youtube Ekipman Önerileri

 

Başarılı bir Youtuber olmak isteyen kişilerin kullanmaları gereken birtakım ekipmanlar bulunuyor.

 

Listenin ilk sırasında kaliteli, çözünürlüğü yüksek bir kameraya sahip akıllı telefon, ikinci sırasında katlanabilir telefon ve mikrofon standı, üçüncü sırasında ise Blueetooth kumandalı selfie çubuğu yer alıyor.

 

Eğitimlerimiz esnasında hangi alanda ilerlemek istediğinizi göz önünde bulundurarak, mutlaka satın almanız gereken Youtube ekipman önerileri listemizi sizlerle paylaşıyor, en başarılı ekipmanları sizlere anlatıyor, bu ekipmanlarla neler yapabileceğinizden, ekipmanları en doğru ve en etkili şekilde nasıl kullanabileceğinizden bahsediyoruz.

 

Örneğin, sokak röportajları yaparak bu röportajları kanalında yayınlamayı düşünen ya da makyaj videosu çekmek isteyen kişilerin hangi ekipmanlara ihtiyaç duyduklarını derslerimizde belirtiyoruz.

 

Böylelikle çekim kalitenizi yükseltebilmenizi,  videolarınızı çeşitlendirebilmenizi, boş yere gereksiz ekipmanlara para ödemekten kaçınmanızı sağlamış oluyoruz.

 

İzmir Youtuber Kursu Fiyatları:

 

İzmir Youtube eğitimi fiyatları, kaç saat eğitimlere katılacağınıza göre değişiklik gösterebiliyor.

 

Bizler, uzaktan eğitim yani online eğitim veren Kovan Akademi olarak, uygun fiyatlarımızla sizlere bulunduğunuz yerden akıllı cihazlarınız, tabletleriniz ya da diz üstü bilgisayarlarınızla eğitimlere katılma şansı sunuyoruz.

 

Bilgisayarınıza internet üzerinden bağlanıyor, önce teorik bilgileri sizlere öğretiyor sonrasında uygulamalı eğitime geçiyor ve konuları en iyi şekilde kavramanızı hedefliyoruz.

 

Anlamadığınız konuları tekrar ediyor, düzenli tekrarlarımız sayesinde konuları iyice özümsemenizi sağlıyoruz.

 

İzmir Youtuber kursu fiyatlarımızla ilgili detaylı bilgi edinmek adına bizleri arayabilirsiniz.

 

Buraya tıklayarak diğer kurslarımıza göz atmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim

Bize Sorun

Call Now Button