Sizin Başarınız Bizim Mutluluğumuz!

Kovan Akademi

29 Nisan 2020

Yorum yapılmamış

İzmir Video Kurgu Montaj Kursu

İzmir video kurgu montaj kursu ile sizlerde ses ve görüntüleri belirli bir bütünlük çerçevesinde bir araya getirebilir, profesyonel video düzenleme tekniklerini öğrenerek zihninizde tasarladığınız kurguyu kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

 

Bizler; prodüksiyon alanında çalışarak reklam/tanıtım sektöründe ilerlemek isteyen veya kendi videolarını düzenlemeyi amaçlayan öğrencilerimize video düzenleme kursu veriyor, hazırladığınız görüntülerin izleyiciler üzerinde büyük bir etki uyandırabilmesi noktasında sizlere yardımcı oluyoruz.

 

Kurgu ve montajın inceliklerini A’dan Z’ye sizlere öğretiyor; Youtube başta olmak üzere pek çok sosyal platformda yayınlamayı düşündüğünüz içerikleri nasıl hazırlayabileceğinizi sizlere öğretiyoruz.

 

Kurs detaylarımızla ilgili ayrıntılı bilgi almak istediğinizde bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

İzmir Kurgu ve Montaj Kursumuzun Amacı:

 

Reklam ve tanıtımın internetin hayatımıza girmesiyle birlikte öneminin daha da arttığı bu günlerde gerek kurumsal firmalar gerekse sosyal ağlarda daha çok sayıda takipçiye ulaşmak isteyen kişiler; izlenebilirliği yüksek, popüler ve anlamlı içerikler hazırlamaya özen gösteriyorlar.

 

Kurumsal firmalara reklam ve tanıtım hizmeti veren kişi ve kurumların yanı sıra kendi videolarını kendileri hazırlamak isteyen kişilerin de video hazırlama noktasında mutlaka profesyonel davranmaları gerekiyor.

 

Bu aşamada hem reklam firmalarının hem de bireylerin kurgu ve montajı kapsamlı bir şekilde öğrenmeleri önem arz ediyor.

 

Online eğitim yani internet üzerinden eğitim veren Kovan Akademi olarak bizler; video içerik, ses ve görüntülerini hazırlayabilmeniz noktasında sizlere dersler veriyoruz.

 

Birebir olan bu derslerimiz esnasında öncelikle sizlere eksiksiz bir video kurgusunun nasıl olması gerektiğini, kurgunun ve montajın basamaklarını anlatıyoruz.

 

Derslerimizin her aşamasında sizlere estetik bir bakış açısı kazandırmayı da amaç ediniyoruz.

 

Hazırladığınız görüntü, ses, müzik ve diğer efektleri belirli bir senaryo dahilinde yani bütünsellik içerisinde nasıl kullanabileceğinizi, bir diğer deyişle videonuzun yönetmeni nasıl olabileceğinizi sizlere öğretiyoruz.

 

Videoda yer almaması gereken yani gereksiz görüntüleri nasıl eleyebileceğinizi, müzik, efekt ve animasyonları videonun hangi dakikasında kullanmanız gerektiğini kısaca bu işin inceliklerini sizlere birebir online derslerimizde anlatıyoruz.

 

Video montaj İzmir kursu almak adına bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 

Video Kurgu Montaj Kursu İzmir Neden Önemli?

 

Reklam, tanıtım filmi, düğün hikayesi çekimleri,  doğum günü, nişan, mezuniyet, TV programı, festival, sinema, katalog çekimi vb. tüm projelerde önemi oldukça büyük olan kurgu ve montaj; adeta bir sanatçının eserini sunmadan önce eserine son bir kez dokunması ve eserini taçlandırması anlamına geliyor.

 

Bir diğer deyişle bu iki işlem; ortaya çıkacak olan eserin başarılı ya da başarısız olmasını direkt olarak belirliyor.

 

Sağlam bir senaryoya sahip olsa bile kurgu ve montajı yetersiz olan videolar; ne yazık ki izleyenleri pek de etkilemiyor.

 

Bu yüzden de profesyonel videolara ve projelere imza atmak isteyen kişilerin öncelikle video editleme kursu almaları gerekiyor.

 

Kurs esnasında bizler, öğrencilerimize videoda yer alması ve yer almaması gereken görüntüleri nasıl ayırt edebileceklerini öğretiyor, ses, animasyon ve efekt ekleme işlemlerini nasıl yapabileceklerini gösteriyoruz.

 

Alt yazı ekleme, color grading yani renk düzenleme işlemleri vb. kurgu ve montaja dair her şeyi öğrencilerimize hafızalarına kazınacak ve en iyi şekilde öğrenebilecekleri şekilde anlatıyoruz.

 

Birebir olan online eğitimlerimizin eğlenceli geçmesini ve öğrencilerimizin sıkılmamasını da her daim ilk önceliğimiz olarak belirliyoruz.

 

Yani öğrencilerimizin aldıkları eğitimden keyif alabilmelerini de sağlıyoruz. Video kurgu eğitimi İzmir hizmetimiz esnasında öğrencilerimize en çok kullanılan programları öğretiyoruz.

 

İzmir Adobe After Effects Kursu:

 

Sektörün en çok tercih edilen ve en çok beğenilen video uygulama programlarından biri olan Adobe After Effect; yalnızca kurgu ve montaj alanında ilerlemek isteyenlere değil aynı zamanda grafik tasarım, film sektörü, web tasarım, mimarlık vb. sektörlerde de bir kariyer planlayan kişilere hitap ediyor.

 

Hem görsel hem de hareketli efektler oluşturabilmemizi sağlayan bu yazılım programı, film ve dizilerde sıklıkla kullanılıyor.

 

Aynı zamanda kullanıcılarına 2 ya da 3 boyutlu animasyonlar hazırlayabilme, animasyonlara görseller ekleyebilme şansı da tanıyor.

 

Oldukça çok yönlü olan bu program, sınırsız görselleri ile videolarınızda kullanabileceğiniz içerikleri sizlere sunuyor.

 

Eğitimimiz esnasında hem bu programı nasıl kullanabileceğinizi detaylı bir şekilde sizlere anlatıyor hem de bu programdan profesyonel videolar hazırlama noktasında nasıl yararlanabileceğinizi sizlere öğretiyoruz.

 

Profesyonel eğitmenlerden İzmir Adobe After Effects kursu almak istediğinizde bizleri arayabilirsiniz.

 

İzmir Adobe Premiere Kursu:

 

After Effect programı kadar önemli olan, After Effect programı kullanan kişilerin mutlaka öğrenmeleri gereken Adobe Premier; reklam ve film çalışmalarının temel mantığını oluşturuyor.

 

After Effects programına nazaran kullanımı daha kolay olan bu yazılım, yarı profesyoneller hatta öğrenciler tarafından bile rahatlıkla video hazırlamada kullanılabiliyor.

 

Adobe After Effect ile paralel yani uyumlu olan bu kurgu ve montaj programı, aynı zamanda Photoshop ile de uyumluluk gösteriyor.

 

İzmir Adobe Premiere ve After Effect kursumuzda öncelikle teknik bilgiler veriyor, ardından da uygulamalı bir şekilde programı nasıl kullanabileceğinizi sizlere gösteriyoruz.

 

Derslerde reklam filmi, tanıtım filmi vb. farklı çalışmalar üzerinde ilerliyor; aynı zamanda dilediğiniz çalışmayı da birlikte gerçekleştiriyoruz.

 

Yukarıdaki her iki eğitimi aldığınız takdirde kurgu ve montajı kapsamlı bir şekilde öğrenebilir; hepsi birbirinden başarılı çalışmalar hazırlayabilirsiniz.

 

Video Kurgu Montaj Kursu İzmir Fiyatları:

 

Kurs fiyatları; kaç saat ders alacağınıza ve hangi programları öğrenmek istediğinize göre değişiklik gösteriyor.

 

Bizler; online eğitim almak isteyen tüm öğrencilerimizin bilgisayarına bağlanarak, eğitim veriyoruz.

 

İnternet üzerinden eğitim fiyatlarımızın birebir sınıf ortamında eğitim fiyatlarına nazaran daha ekonomik olduğunu ifade edebiliriz.

 

İzmir kurgu montaj kursu fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinmek istediğinizde bizleri arayabilir; merak ettiğiniz her konuda bizlere danışabilirsiniz.

 

Buraya tıklayarak diğer kurslarımıza göz atmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim

Bize Sorun

Call Now Button