Sizin Başarınız Bizim Mutluluğumuz!

Kovan Akademi

29 Nisan 2020

Yorum yapılmamış

İzmir Seo Eğitimi

Online SEO eğitimlerimiz ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun internet üzerinden %100 uygulamalı derslerimiz sayesinde SEO’ya dair düm detayları öğrenebilir ve bu alanda kariyer yapabilirsiniz.

 

Kovan Akademi olarak, profesyonel eğitmenlerimiz ile sizlere seonun temel kurallarını, bu konuda yapılan en büyük hataları pratikte uygulamalı olarak öğretiyoruz.

 

Web sitenizi arama motorlarında hızlıca yükseltebilmeniz adına sitenizde hangi teknikleri kullanmanız gerektiğini tüm detaylarıyla gösteriyoruz.

 

Sürekli güncellenen ve değişen Google algoritmasına hakim olan ekibimizle İzmir seo eğitimi veriyor, bu konuda uzman olmak isteyen öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştiriyoruz.

 

Eğitimlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

İzmir Seo Kursu Hakkında

 

En genel tanımıyla ‘seo’ bir web sitesinin arama motorlarında ilk sayfada ve ilk sıralarda yer alması için web sitesi kullanıcıları tarafından yapılması gereken birtakım aksiyonları yani teknikleri ifade ediyor.

 

Kendi içerisinde site içi, site dışı, lokal, genel, uluslararası, kurumsal, sektörel vb. pek çok türü bulunan seo çalışmaları, web sitelerine trafik akışını hızlandırmayı, böylelikle web sitelerinin Google nezdinde başarılı ve yenilikçi siteler olarak kabul edilmelerini sağlıyor.

 

Kurumsal firmaların marka bilinirliğini arttırabilmeleri, alışveriş ve e-ticaret sitelerinin hem müşteri sayılarını hem de satış rakamlarını yükseltebilmeleri noktasında hayati önem taşıyan arama motoru optimizasyonları; bir sitenin web ortamındaki başarısını etkileyen en önemli etmenler arasında bulunuyor.

 

En az web tasarım kadar önemli olan arama motoru optimizasyonu kapsamlı bilgi birikimini gerektirdiğinden kurumsal firmaların bünyelerinde mutlaka arama motoru uzmanı çalıştırmaları da gerekiyor.

 

Kurumsal bir firmada ya da reklam ajansında uzman olarak görev almayı düşünüyorsanız; sizler de İzmir seo eğitimi online derslerimize katılabilir ve uzaktan eğitim alabilirsiniz.

 

Kurumsal Seo Eğitimi Nedir? Ne İşe Yarar?

Kurumsal firma sahiplerine ait web sitelerinin rakiplerinden sıyrılarak, arama motorlarında yükselmesine yönelik çalışmaları kapsayan seo eğitimi, birtakım önemli ve pratik teknikleri içeriyor.

 

– Sitede yayınlanacak görsel ya da metinsel her türlü içeriğe dair anahtar kelime çalışmaları,

– Site içi optimizasyonlar

– Yalın, sade ve kullanıcı odaklı bir web site tasarımı

– Siteye ait backlink çalışmaları

– Firmanın sosyal medya ağlarındaki çalışmaları

kurumsal seonun olmazsa olmazlarını oluşturuyor.

 

Firmalar arası rekabetin daha da hızlandığı kapitalist dünyada yalnızca güncel, aktif, müşteri ve ziyaretçilerin dikkatini çekmeyi başaran, ziyaretçilere yönelik siteler; ayakta kalmayı başarırken, seo çalışmaları yetersiz, içerik ve görselleri yeterince başarılı olmayan firmalar, arama motorlarında arka sıralara düşüyor.

 

Arama motorlarında geri sıralara düşmek ise firmaların müşteriler tarafından bilinirliğinin artmasını engelleyerek, firmanın zamanla iş yapamaz bir konuma düşmesine yol açıyor.

 

Bizler, kurumsal seo eğitimi de vererek, deneyimli, nitelikli, kurumsal firmalarda uzman olarak çalışabilecek bilgi ve beceriye sahip olan öğrenciler yetiştiriyoruz.

 

Uzaktan eğitim ile verdiğimiz derslerimizde öğrencimizin bilgisayarına bağlanıyor, örnek site üzerinden uygulamalı bir şekilde dersleri veriyoruz.

 

İzmir uygulamalı online eğitimlerimizle alakalı merak ettiğiniz her konuda bizlere danışabilirsiniz.

 

Site içi ve Site Dışı Seo Nedir?

 

Web sitesine ait doğru domain seçimi, siteye uygun görsel ve içeriklerin anahtar kelimeler doğrultusunda eklenmesi, site içi linklemelerin yapılması, sitenin hızlı açılmasına yönelik birtakım çalışmalar vb. siteye yönelik çalışmalara site içi seo teknikleri ismi veriliyor.

 

Doğru ve faydaları backlinklerin alınması, indeksleme çalışmaları vb. web sitesinin diğer web siteleri ile ilişkili ve bağlantılı olduğu çalışmalar ise site dışı yani of page site çalışmaları olarak kabul ediliyor.

 

İstisnasız tüm web sitelerinin arama motorlarında yükselmeleri noktasında konusunda uzman kişiler tarafından site içi ve site dışı çalışmaların doğru, nitelikli ve kaliteli bir şekilde yapılması gerekiyor.

 

Yerel seo nedir? Ne işe yarar?

Belirli bir bölgede yani coğrafyada yapılan aramalarda arama motorlarında ilk sıralarda çıkmak adına kullanılan stratejilere lokal yani yerel seo deniliyor.

 

Firma isminin, adresinin ve telefon numarasının doğru bir şekilde siteye eklenmesi vb. çalışmaları lokal seo tekniklerine örnek olarak gösterebiliriz.

 

Genel çalışmalardan farklı olarak, lokal çalışmalar, firmanın il ve bölge bazında daha kolay bir şekilde ziyaretçiler tarafından bulunmasını sağlıyor.

 

Sizler de bulunduğunuz bölgede rakiplerinizden bir adım önde olmak istediğinizde lokal seo eğitimi alabilirsiniz.

 

Seo Eğitimine Kimler Katılabilir?

 

Kendine ait bir web sitesi açmayı düşünen, mevcut web sitesinin trafiğini arttırmak isteyen herkes, eğitimlerimize katılarak sitelerinden maksimum düzeyde verim elde edebilirler.

 

Bununla birlikte şirketlerde ve dijital ajanslarda uzman olarak kariyer yapmayı hedefleyen kişilerinde mutlaka eğitim almalarını öneriyoruz.

 

Son olarak e-ticaret sitesi sahiplerine arama motorlarında yükselmeleri, müşteri ağlarını genişletmeleri noktasında eğitimlere katılmalarını şiddetle tavsiye ediyoruz.

 

İzmir Seo Kursu Fiyatları:

 

Kurs fiyatları, eğitim aldığınız ajansa, aldığınız eğitimin süresine ve içeriğine göre değişiklik gösterebiliyor.

 

Örneğin, uzaktan eğitim ile alınan seo dersleri; sınıfta alınan birebir eğitimlere göre daha uygun rakamlarda seyrediyor.

 

Bu yüzden de eğitim alacağınız adresi seçerken son derece dikkatli olmalı, eğitim alacağınız kurum ve kişilerin referanslarını kontrol etmelisiniz.

 

Yalnızca uygun rakamlara eğitim verdiği için firma ya da eğitmen tercihinde bulunmamalısınız.

 

İzmir seo kursu fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak istediğinizde bizleri arayabilir, sizler de şanslı öğrencilerimiz arasındaki yerinizi hemen alabilirsiniz.

 

Buraya tıklayarak diğer kurslarımıza göz atmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim

Bize Sorun

Call Now Button