Sizin Başarınız Bizim Mutluluğumuz!

Kovan Akademi

29 Nisan 2020

Yorum yapılmamış

İzmir Photoshop Kursu

İzmir photoshop kursu ile sizler de grafik tasarımın en önemli adımlarından biri olan Adobe photoshop programını öğrenerek teknik bilgileri fotoğraf ve görüntü düzenlemede kullanmaya ne dersiniz?

 

Fotoğrafların dijital ortamda yani internet ortamında düzenlenmesini sağlayan Adobe photoshop; piyasaya sürüldüğü günden beri en çok kullanılan, en başarılı fotoğraf düzenleme araçları arasında bulunuyor.

 

Bizler, Kovan Akademi olarak, grafik tasarım alanında kariyer yapmanın hayalini kuran öğrencilerimize ayrıntılı bilgiler veriyor onların grafik tasarımının temellerini öğrenmelerini sağlıyoruz.

 

İzmir Photoshop kursu hakkında detaylı bilgi almak istediğinizde bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

İzmir Online Photoshop Kursu

 

En genel tanımıyla Photoshop; daha önce çekilmiş ve hazırlanmış olan fotoğraf ya da grafiklerin tekrar düzenlenmesini yani vektörel anlamda değiştirilmesini ifade ediyor.

 

Bir diğer deyişle bu program, mevcut fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebilmenizi mümkün bir hale getiriyor.

 

İşlem esnasında kopyalama, kesme, silme vb. pek çok farklı teknik kullanılabiliyor. Böylelikle yıpranmış, modası geçmiş görüntüler ve resimler bile istenilen renge boyanıp, farklılaştırılabiliyor.

 

Fotomontaj, kolaj, panoramik resimler oluşturma, renklerle çalışma vb. işlemler, Photoshop ile yapılabiliyor. Program, görsel anlamda daha kaliteli ve başarılı sitelerin hazırlanmasına olanak tanıyor.

 

Bu yüzden sitelerde ki nitelikli, eşsiz ve dikkat çekici görüntüler, grafikler kullanmak isteyen kişilerin mutlaka bu programı öğrenmeleri gerekiyor.

 

Bizler, eğitimlerimiz sırasında grafik tasarım programlarını A’dan Z’ye sizlere öğretiyor, eğitim sonunda harika tasarımlar ve görseller hazırlayabilecek bir seviyeye gelmenizi sağlıyoruz.

 

Online yani uzaktan eğitimlerimiz ile bilgisayarınıza bağlanıyor, sizlere internet üzerinden programı uygulamalı bir şekilde öğretiyoruz.

 

Ders saatlerini sizlerin müsait olduğu zamanlar olarak belirliyor, derslerden sıkılmamanız için derslerin mümkün olduğunca eğlenceli geçmesine özen gösteriyoruz.

 

Profesyonel eğitmenlerden İzmir photoshop eğitimi almak istediğinizde bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 

İzmir Grafik Tasarım Kursu:

 

Kitaplar, dergiler, bilgisayar oyunları, reklamlar gibi pek çok projede ürün ya da hizmetlere dair görsel tasarımlar; grafik tasarım olarak tanımlanıyor.

 

Grafik tasarım ile kurumsal firmalara ait ürün ya da hizmetlere dair görsellere bir mesaj, anlam kazandırmak, bu anlam ve mesajları insanlara iletmek amaçlanıyor.

 

Bir diğer deyişle grafik tasarım; reklam ve pazarlamanın en önemli aşamalarından biri olarak kabul ediliyor.

 

Bizler, Kovan Akademi olarak İzmir grafik tasarım kursu veriyor; geleceğin grafik tasarımcılarını yetiştiriyoruz.

 

İnternette yayınlanacak grafiklerin nasıl tasarlanması, projeye göre grafiklerin nasıl hazırlanması gerektiğini en son trendleri göz önünde bulundurup, öğrencilerimize anlatıyoruz.

 

Öğrencilerimize aynı anda birkaç projeyi nasıl yönetebileceklerini, hazırladıkları tasarımlara sanatsal ve estetik anlayışı nasıl katabileceklerini, özgün tasarımları nasıl hazırlayabileceklerini ve çok daha fazlasını online eğitimlerimiz esnasında öğretiyoruz.

 

İzmir Photoshop ve Grafik Tasarım Kursuna Kimler Katılabilir?

 

Sosyal medya araçlarında başarılı fotoğraflar kullanmak ve kendi fotoğraflarını kendileri hazırlamak isteyenlere, fotoğraflarını istedikleri gibi düzenlemeyi dileyenlere, tekstil alanında tasarımlar hazırlamak ya da reklam görselleri tasarlamak isteyen herkese Photoshop eğitimlerimize katılmalarını öneriyoruz.

 

Eğitimlerimize katılıp başarı ile tamamladıktan sonra fotoğraf stüdyolarında Photoshop uzmanı olarak çalışabilirsiniz.

 

İzmir grafik tasarım kursumuz sonrasında yetkinlik kazanabilir, matbaa ya da tekstil sektörü, reklam sektörü gibi pek çok sektörde grafiker olarak kariyer yapabilirsiniz.

 

İzmir Photoshop Kursu Fiyatları:

 

Kurs fiyatları; derslerin kaç saat süreceğine, ders içeriğine, öğrencimizin kariyer hedefleriyle bağlantılı olarak kurslarımızın derecesine göre değişiklik gösterebiliyor.

 

Hem Photoshop hem de grafik tasarım kursu fiyatları, eğitimler online dersler şeklinde olacağı için uygun rakamlarda seyrediyor.

 

İzmir grafik tasarım ve Photoshop kursu fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi için bizleri arayabilir; merak ettiğiniz her konuda bizlere danışabilirsiniz.

 

Buraya tıklayarak diğer kurslarımıza göz atmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim

Bize Sorun

Call Now Button