Sizin Başarınız Bizim Mutluluğumuz!

Kovan Akademi

29 Nisan 2020

Yorum yapılmamış

Blogger Eğitimi – Blog Yazarak Para Kazanmak

Blog yazma ve blogdan para kazanma kursu hizmeti veren firmamız; sizlere yazarak para kazanabilme hayalinizi gerçeğe dönüştürme, binlerce kişi tarafından okunan ve takip edilen bir blogger olma şansı sunuyor?

 

Yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada son dönemlerin en trend internetten para kazanma yöntemlerinden biri olan blog yazarlığı ile sizler de kısa sürede yüklü rakamlar kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Bizler; Kovan Akademi olarak, verdiğimiz eğitimle öğrencilerimize blog yazarak para kazanmanın püf noktalarını öğretiyor, sizlere ek gelir kapısı sunuyoruz.

 

Kursumuzla ve kurs içeriğimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak istediğinizde bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Blog Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

 

İnternet sitelerinin sayısının giderek arttığı günümüzde blog yazarak para kazanmak, eskisi gibi kolay olmasa da birtakım yöntemleri takip ederek ve blog sitesinde uygulayarak para kazanmak işten bile değil!

 

Tam da bu noktada bizler; blog yazarak gelir elde etme yöntemlerini yani hangi konuda ve ne tür bir blog açmanız gerektiğinden tutun da bloğunuzda yayınlayacağınız yazılarda hangi anahtar kelimelere yer vermeniz gerektiğine kadar bilmeniz gereken tüm detayları sizlere öğretiyoruz.

 

Hazırladığınız blogunuzu insanlara nasıl ulaştırabileceğinizi, insanların dikkatini çekmek için neler yapmanız gerektiğini, en az yazdığınız metinler kadar önemli bir kriter olan temel seo bilgilerini eğitimlerimizde sizlere anlatıyoruz.

 

Kısacası blogunuzdan para kazanabilmeniz noktasında hem sizin sahip olmanız gerektiğiniz bilgileri hem de site düzeninize dair temel kriterleri sizlere öğretiyoruz.

 

Blogger kursu alarak sizler de birkaç sene içerisinde milyonlarca kişinin takip ettiği bir blogger olabilirsiniz.

 

Peki, blog yazarak para kazanmanın püf noktaları neler:

 

Niş bir alan seçme:

Belirli bir alan üzerine açılan bloglar; her konuda bilgi içeren bloglara nazaran daha çok ilgi görüyor. Bu yüzden blog yazmaya başlamadan önce niş bir alan seçmeli, belirli bir alana yönelmelisiniz.

 

Bu noktada hangi alana ve hangi konulara ilgi duyduğunuzu, hangi konularda yazarken zorlanmayacağınızı göz önünde bulundurmalısınız.

 

Bizler; niş alan seçme konusunda sizlere yol gösteriyor, son yılların en popüler ve en çok tercih edilen konularının neler olduğunu sizlere anlatıyoruz.

Sosyal medya ağlarını etkili bir şekilde kullanma:

Yazdığınız blogun kısa sürede trend bloglar içerisine girmesini diliyorsanız; blogunuza ait Instagram vb. sosyal medya ağlarını da başarılı bir şekilde yönetmelisiniz.

 

Bu noktada Instagram hesabınızda neler paylaşmanız gerektiğini, paylaşabileceğiniz içerikleri ve çok daha fazlasını eğitimlerimizde sizlere öğretiyoruz.

Anahtar kelimeleri yerinde kullanma:

Google ve arama motorlarında hızlıca yükselmek istiyorsanız; sitenizde yayınlayacağınız içerik ve görselleri anahtar kelimeleri dikkate alarak ve tam da yerinde kullanmalısınız.

 

Blog yazma ve blogdan para kazanma kursu verirken bizler hangi anahtar kelimeleri ne sıklıkla içeriklerinizde kullanmanız gerektiğini detaylı bir şekilde sizlere anlatıyoruz.

Temel seo bilgilerini öğrenme:

Sağlam bir kalemi bulunan, kendini yazılarında çok iyi bir şekilde ifade eden kişilerin bile seo kriterlerini bilmeden ve sitelerinde bu kriterlere yer vermeden hazırladığı bloglar, maalesef ki yeterli sayıda okuyucuya ulaşmıyor.

 

Bu noktada blog yazarlarının aynı zamanda temel seo bilgilerini bilmeleri, Google Adsense reklamlarını nasıl yayınlamaları gerektiğini öğrenmeleri gerekiyor.

 

Çünkü blogdan para kazanmanın en iyi yolu, Google Adsense reklamlarında her tık başına para kazanmaktan geçiyor.

 

Derslerimiz esnasında bizler uygulamalı bir şekilde Google Adsense’e nasıl kayıt olabileceğinizi, wordpress sitenizi nasıl yönetebileceğinizi, wordpress sitesine dair temel bilgileri sizlere öğretiyoruz.

 

Dilerseniz, seo kurslarımıza da katılabilir, seoyu kapsamlı bir şekilde öğrenebilir, blogunuzdan hayal bile edemeyeceğiniz miktarda para kazanabilirsiniz.

Satış ortaklığı ve sponsorlar ile para kazanma:

Pek çok blogger; satış ortaklığı yöntemini kullanarak ya da sponsor firmalar ile anlaşarak, blogları üzerinden ciddi miktarlarda para kazanıyor.

 

Satış ortaklığı ile başka bir firmanın ürünlerini tavsiye ederek para kazanabileceğiniz gibi sponsor firmaların ürünleri hakkında etkileyici yazılar yazarak da para kazanabilirsiniz.

 

Bu yöntemler aracılığıyla para kazanmak için öncelikle belirli sayıda bir takipçiye ulaşmanız gerekiyor.

Reklam vererek para kazanma:

Günlük ziyaretçi sayısı yüksek sayfalarda kendi sayfanızın reklamını vererek yani kendi sitenize takipçi çekerek, Google Adsense tıklanma rakamlarınızı yükseltebilir ve para kazanabilirsiniz.

 

Neden Tercih Ediliyoruz?

 

Yukarıda belirttiğimiz yöntemleri öğrenmek, bu yöntemlerle blogdan para kazanmak için öncelikle bu alanda deneyimli bir eğitmenden eğitim almanız gerekiyor.

 

Bizler, uzun yıllardır müşterilerimize kendi blog siteleri üzerinden para kazandırıyor, seonun temel kavramlarını ve blog yönetimini gayet iyi biliyoruz.

 

Uzaktan eğitim yani online eğitim sistemimizle sizlerin bilgisayarına uzaktan bağlanıyor; birebir derslerimizde sizlere uygulamalı bir şekilde WordPress kullanımını ve blog yazarlığını öğretiyoruz.

 

Ders saatlerimizi sizlerin dilediği gibi belirliyor, derslerin sıkıcı olmaması için gayret gösteriyor, esnek eğitim saatlerimiz ile sizlere hem eğlenme hem de öğrenme şansı sunuyoruz.

 

Dersler esnasında anlamadığınız konuları tekrar ediyor, sizler konuları tam anlamıyla kavrayana dek yeni bir konuya geçmiyor, öğrendiğiniz konuları pekiştirerek, konulara hakim olmanızı sağlıyoruz.

 

Sınıf ortamında derslere katılmak için yeterince vaktiniz yoksa sizler de uzaktan eğitim blogger kursumuza katılabilir; haftanın belirli günlerinde ve dilediğiniz saatlerde eğitim alabilirsiniz.

 

Blogger Olma ve Blogdan Para Kazanma Kursu Fiyatları:

 

Blog yazma ve blogdan para kazanma kursu fiyatları; eğitim aldığınız firmaya, derslerin süresine göre değişiklik gösterebiliyoruz.

 

Uzaktan eğitim fiyatları daha ekonomik olduğundan bizler; yeterli bütçesi olmayan lakin kaliteli bir eğitim almak isteyen tüm öğrencilerimize ve blogger adaylarına online eğitim almalarını öneriyoruz.

 

Kurs fiyatlarımızla ilgili detaylı bilgi almak, diğer kurslarımıza dair merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulmak adına bizleri istediğinizde arayabilirsiniz.

 

Buraya tıklayarak diğer kurslarımıza göz atmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim

Bize Sorun

Call Now Button